Piton Makina Sanayi olarak 30 yıllık köklü mazimizin engin tecrübeleri ve “Yeni Nesil Ticaret” ahlakını benimseyerek 3000m2 lik tesisimizde üretim yapmaktayız.  

İstanbul merkezli firmamızın Adana ve Adapazarı illerimizdeki tesislerinde 10 yılı aşkın tecrübelerimizle sürdürdüğümüz; paketleme/ambalaj, geri dönüşüm/çevre sistemleri, ayakkabı imalat, reklam ve promosyon makinelerimizin üretimiyle, dünyada bu sektörlerde eş zamanlı üretim ve ihracat yapan sayılı firmalar arasındadır. . 

Piton Makina Sanayi; müşterilerine atık sıkıştırma balya presleri, sıcak yaldız baskı, reklam ve promosyon makinaları, ambalaj dolum, sıvı dolum-toz dolum, plastik kırma gibi çeşitli makina dallarında üretim yaparak sizlere ürün garantili ve yüksek kalite standartlarında hizmet vermekteyiz. 

Piton Makina Sanayi olarak müşteri istek ve dileklerine öncelik veriyoruz. Kendi sektöründe en güvenilir ve tercih edilen şirketler arasında yer almayı kendisine amaç edinmiş, kalite politikasını bu doğrultuda düzenlemiş olarak Piton Makina Sanayi; müşterilerinin üretim ve hizmetlerinin aksamaması, şirketin yüksek verimde çalışması, dünyadaki teknolojileri müşterilerine en uygun fiyat, en üstün kalitede ve mevzuata uygun olarak zamanlamada dakik teslimatlarla, ürünleri müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.

Merkez Ofisimiz; Esenşehir Mahallesi Gurur Sokak No: 6C Ümraniye/İSTANBUL olup aktif makinalarımızı ve showroom ürünlerimizi orada görebilir ve test edebilirsiniz.

Sakarya Atölyemiz Marmara Bölge Fabrika Hanlı Merkez, Mahallesi Ankara Caddesi No:30, 54580 Arifiye/Sakarya üretimlerimize şahit olabilirsiniz. 

Adana Atölyemiz Ova Mahallesi 44374 Sokak Modern Sanayi Sitesi A Blok No 3/D  Seyhan/Adana olup Doğu ve Güneydoğu'da ikamet eden müşterilerimiz fabrikamızı ziyaret edebilir.

Firmamızın Telefon Numarası ve Mail Adresi +90 545 737 71 53 / info@pitonmakina.com olup her hangi bir ekstra adres, telefon ve mail bizleri temsil etmemektedir. 

 

WhatsApp
Hemen Ara